Dzisiaj jest: Imieniny:

NASZE OSIĄGNIĘCIA  
ROK SZKOLNY 2011 / 2012



...............................................................................................................................................................................

KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

 

Patryk Okroj

uczeń klasy IIId

zajął

 I miejsce

w VI międzyszkolnym

 ,,Konkursie czytania ze zrozumieniem oraz znajomości reguł gramatyki

 i ortografii języka polskiego"

 dla uczniów klas III.


Gratulujemy wiedzy i życzymy

dalszych sukcesów!
 


...............................................................................................................................................................................

Konkurs plastyczny Muzeum Marynarki Wojennej

Muzeum Marynarki Wojennej ogłosiło ogólnopolski konkurs,
który polegał na przedstawieniu dowolną techniką plastyczną eksponatów muzealnych.
Rodzeństwo z naszej szkoły Łucja Nawrot z klasy IIIe oraz Tobiasz Nawrot z klasy 0"d" zdobyli III miejsce.
Poniżej zdjęcia z rostrzygnięcia konkursu oraz prace Łucji i Tobiasza. Gratulujemy!


galeria

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury

W roku szkolnym 2011/2012 wzorem lat ubiegłych nasza szkoła brała udział
w konkursie zbiórki makulatury zorganizowanym przez STENA RECYCLING.
Po raz drugi zajęliśmy II miejsce w kategorii najlepsza placówka oświatowa,
po raz kolejny tytuł najlepszego ucznia zbieracza zdobył uczeń z młodszych klas naszej szkoły.
W tym roku III miejsce zdobył Adrian Czopik z klasy IId.
Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 6 czerwca w Centrum Hevelianum w Gdańsku.

Klasyfikacja zbiórki makulatury klas 0 - III przedstawia się następująco:

IId 9724kg
IIIe 3987kg
IIId 3977,5kg
IIb 3648,6kg
IIa 2634,2kg
IIIc 1820,2kg
Ib 1730,7kg
Ic 1112,3kg
IIc 1090,2kg
IIIb 1003,3kg
IIIa 858,3kg
0c 810,4kg
Id 745,7kg
Ia 543,9kg
0d 373,7kg
0a 152,3kg
0b 32,4kg


galeria

...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs plastyczny grup zerowych "CZTERY PORY ROKU - WIOSNA"

W marcu i kwietniu grupy zerowe miały swój kolejny konkurs plastyczny. Czas przyszedł a na Wiosnę.
 Kolorowe prace podlegały opinii Rodziców, którzy głosując wybrali zwycięskie prace.


galeria

...............................................................................................................................................................................

Sukcesy w konkursach matematycznych

W miesiącu maju odbyło się kilka konkursów matematycznych, w których uczestniczyli uczniowie klas 2 i 3.

10 maja w Centrum Edukacji Narodowej w Gdańsku odbył się etap wojewódzki Pomorskiego Konkursu Matematycznego,
w którym naszą szkołę reprezentował po przebyciu kolejnych etapów (szkolnego, miejskiego, powiatowego)
uczeń klasy 3c Tomasz Niwczyk.


23 maja w Szkole Podstawowej Nr 18
uczniowie klas 3: Oliwier Dobek kl. 3b, Adraian Faiga kl. 3d, Oskar Lipski kl. 3c, Kamil Miarowski kl. 3c, Tomasz Niwczyk kl. 3c
zmagali się z zadaniami w XVI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym.


25 maja ich młodsi koledzy: Jakub Flisikowski kl. 2a, Filip Kucharski kl. 2b, Kinga Lesner kl.2d, Natalia Łukowicz kl.2b,
Marek Mazurczak kl.2b udali się do Szkoły Podstawowej Nr 12,
by wraz z rówieśnikami z innych gdyńskich szkół uczestniczyć
 w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas 2.

Jak już pisaliśmy wcześniej w marcu wzorem lat ubiegłych uczniowie klas 2 i 3 przystąpili do
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR I KANGUREK
dwaj uczniowie klas trzecich:
Adrian Fajga kl.3d i Tomasz Niwczyk z kl.3c
zdobyli wyróżnienia!


Wszystkim serdecznie gratulujemy!"



galeria

...............................................................................................................................................................................

16.05.2012 - Policyjna Foczka

16 maja dzieci klas I naszej szkoły wzięły udział w kolejnym konkursie
organizowanym przez Policję pt. "Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa".
Do konkursu zostały wybrane dzieci, które wykazały się umiejętnościami i zdolnościami
w dziedzinie: sportu, plastyki, wiedzy, tańca i piosenki.
Są to dzieci: Oskar Aleksandrowicz, Paulina Jędrzejek, Iga Kowalska, Angelika Szróbka, Magdalena Pyryt,
Joanna Laskowska, Martyna Czopik, Maciej Płaskowicz, Kuba Poprowski, Kuba Stelmaszuk, Kuba Gajewski,
Sebastian Friedrich, Marek Szymczyk.
Nasze dzieci otrzymały najwyższe noty i I miejsce w konkurencjach wiedzy, tańca i piosenki.
Tu byliśmy NIEPOKONANI!
Ogólnie otrzymaliśmy III miejsce w zawodach.



galeria

...............................................................................................................................................................................

10.05.2012 -  "Gdynia moje miasto"

Dnia 10 maja 2012r w Szkole Podstawowej Nr 10
odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu plastycznego
"Gdynia moje miasto".
Wśród laureatów znalazła się Barbara Baranowska,
która zajęła III miejsce.
Wszystkie prace naszych uczniów można oglądać w holu SP nr 10.
Gratulujemy Basi z IIc!


...............................................................................................................................................................................

16.04.2012 - Mistrzostwa Gdyni Szkół Podstawowych w Dwa Ognie klas III

SP nr 31 najlepsza!

16.04.2012 - VII Mistrzostwa Gdyni Szkół Podstawowych w Dwa Ognie klas trzecich

w Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni

16 kwietnia chłopcy z klas trzecich uczestniczyli w zawodach, w których wystartowało 15 zespołów.

I miejsce

i tytuł mistrza Gdyni w Dwa Ognie

po bardzo zaciętej walce zdobyli uczniowie naszej szkoły.

Zespół otrzymał puchar i dyplom, a wszyscy chłopcy zostali nagrodzeni złotymi medalami i koszulkami.

Najlepszy zawodnik - Oliwier Dobek otrzymał dodatkowe nagrody rzeczowe, m.in. kalendarz i puzzle.


Skład mistrzowskiej drużyny:

Oskar Lipski (kapitan), Oliwier Dobek, Mikołaj Rodzik, Benjamin Copuraglu, Paweł Sukow, Jan Domaradzki, 
Patryk Szmidziński, Dominik Kochanek, Jakub Szmitke, Adrian Faiga, Mikołaj Dobrakowski, Aleksander Jędrzejak, 
Kamil Wierzbicki, Jakub Jankowski, Daniel Lewandowski, Bartek Śledzikowski, Hubert Białas.


Chłopców przygotowywały do zawodów w ramach zajęć koła sportowego nauczycielki:

Elżbieta Korcz i Bożena Mikulska.


W czwartek, 19 kwietnia na kółku sportowym w nagrodę za zwycięstwo trenerki poszły z chłopcami na lody.

Gratulujemy chłopcom i nauczycielkom!



galeria

...............................................................................................................................................................................

 Międzyszkolny Konkurs plastyczny

W kwietniu uczennica kl. IIIe

Łucja Nawrot

wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka Wielkanocna" i zdobyła

WYRÓŻNIENIE.

Gratulujemy Łucji i dziękujemy za reprezentowanie szkoły!



galeria

...............................................................................................................................................................................

22.03.2012 - Pomorski Konkurs Ortograficzny klas III

22 marca odbył się etap powiatowy Pomorskiego Konkursu Ortograficznego dla klas III.
Wiktoria Kruszyńska uczennica klasy IIId naszej szkoły zakwalifikowała się do finału konkursu,
który odbędzie się 26 kwietnia w CEN w Gdańsku.
Gratulacje i życzenia sukcesu w finale
składa opiekun Koła ortograficznego Małgorzata Zabost.


...............................................................................................................................................................................

15.03.2012 - "Kangur"

Dnia 15 marca 2012r wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur".
 W tym roku wzięło w nim udział 26 osób: 14 uczniów z klas trzecich i 12 z klas drugich.
Dzieci wspierała p. Beata Wosik - opiekun kół matematycznych.
Wszyscy z niecierpliwością czekamy na wyniki.


...............................................................................................................................................................................

16.02.2012 - Pomorski Konkurs Ortograficzny klas III

16 lutego 2012r. w naszej szkole odbył sie etap gminny
Pomorskiego Konkursu Ortograficznego dla klas III.
Wzięło w nim udział 12 uczniów z następujących gdyńskich szkół:
SP Nr. 31, 26, 40 i 18.
Uczniowie z naszej szkoły Wiktoria Kruszyńska i Patryk Okroj
zakwalifikowali się do etapu powiatowego.
Gratulujemy!


...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs plastyczny grup zerowych "CZTERY PORY ROKU - ZIMA"

Zima w tym roku była i mroźna i biała. Dzieci z klas zerowych różnymi technikami plastycznymi przedstawiły uroki zimy. 
Tradycyjnie już z każdej zerówki zostało wybranych po pięć prac, na które głosowali Rodzice dzieci z grup zerowych. 
Poniżej przedstawiamy laureatów i ich prace.

Wyróżnienia otrzymali: 
Marysia G., Liwia B., Kamila E. z grupy 0"b"
Daria, Natalia, Sławek z grupy 0"a"
Kamil B., Nikola S., Sandra T., z grupy 0"c"
Ola C., Mateusz R., Marcin H., z grupy 0"d"

II miejsce zdobyli: Kacper O. (0"d"), Maja W. (0"c"), Tobiasz N. (0"a") 
I miejsce zdobyli: Ala W. i Oliwia K. (0"b"), Zuzia D. (0"d"), Kacper K. (0"a"), Paulina B. (0"c) 

Wszystkim dzieciom gratulujemy pięknie wykonanych prac i zapraszamy do udziału w następnym konkursie!



galeria

...............................................................................................................................................................................

4.01.2012 - XII Gdyński Przegląd Jasełek

Klasa Id pod opieką Pani Marzeny Sanockiej oraz Bożeny Mikulskiej
wzięła udział w XII Gdyńskim Przeglądzie Jasełek
i zajeła III miejsce.
Gratulujemy uczniom oraz Paniom Nauczycielkom!!!
Dziękujemy również wszystkim Rodzicom,
którzy całym sercem zaangażowali się w pomoc przy organizacji występu.



galeria

...............................................................................................................................................................................

Ogólnopolski Konkurs Literacki

Patryk Okroj, uczeń klasy III d,
otrzymał nagrodę za zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literackim
,,Moja opowieść wigilijna", w kategorii klas I-III.
Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 3
 oraz Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy.
Jesteśmy bardzo dumni, że w murach naszej szkoły mieści się taki talent literacki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


...............................................................................................................................................................................


Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce - Martyna Brzozowska IIIc
II miejsce - Aniela Kołodziejczak, Jagoda Błażejewicz, Barbara Baranowska IIc
III miejsce - Damian Chorzelewski IIIa


...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs na najpiękniejszy lampion adwentowy 

I miejsce - Weronika Krynicka Ia, Kinga Lesner IId
II miejsce - Paulina Czerwonka IIIb, Kacper Nowak Ia
III miejsce - Amelia Gasparini Ia, Karolina Miska IIId 

Wyróżnienia:
Marek Szymczyk Ia, Basia Baranowska IIc
Daniel Benesz IIa, Lena Skiba Ia
Kuba Gajewski Ia, Bartek Warcholiński IIa
Aurelia Kędzierska IIId, Oliwia Dulak Ia



galeria

...............................................................................................................................................................................

Pomorski Konkurs Ortograficzny klas III

 25 listopada 2011r. obył się szkolny etap „Pomorskiego Konkursu Ortograficznego klas III”.
Wzięło w nim udział 25 uczniów. Do etapu gminnego zakwalifikowali się:

Karolina Miska (klasa IIId);

Patryk Okroj (klasa IIId);

Wiktoria Kruszyńska (klasa IIId).


Konkurs przeprowadziła opiekunka koła ortograficznego - Małgorzata Zabost.



Pomorski Konkurs Matematyczny klas III

22 listopada 2011r. obył się szkolny etap „Pomorskiego Konkursu Matematycznego klas III”.
Wzięło w nim udział 13 uczniów systematycznie uczęszczających na kółko matematyczne.
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:

Oliwier Dobek (klasa IIIb)
Kamil Miarowski (klasa IIIc)
Tomasz Niwczyk (klasa IIIc)

Konkurs przeprowadziła opiekunka koła matematycznego - Beata Wosik

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.


...............................................................................................................................................................................

24.11.2011 - Szkolny konkurs plastyczny dla klas II

24 listopada zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Talerz pełen witamin".
W konkursie z zaangażowaniem wzięli udział wszyscy uczniowie klas II.
Poniżej przedstawiamy nagrodzone prace.



galeria

...............................................................................................................................................................................

Megaolimpiada Ortograficzna klas II i III

W dniu 23 listopada 2011r. odbyły się szkolne eliminacje „Megaolimpiady Ortograficznej” klas II i III
w których udział wzięło 50 uczniów naszej szkoły.

 Do następnego etapu zakwalifikowali się niżej wymienieni uczniowie:

Barbara Baranowska (klasa IIc);

Marek Mazurczak (klasa IIb);

Oliwier Dobek (klasa IIIb);

Oskar Lipski (klasa IIIc).


         Gratulujemy!!!

Konkurs przeprowadziła opiekunka koła ortograficznego - Małgorzata Zabost.


Megaolimpiada Matematyczno - Przyrodnicza klas II i III

W dniach 29 listopada i 1 grudnia 2011r.
odbyły się szkolne eliminacje "Megaolimpiady Matematyczno - Przyrodniczej" klas II i III,
w których udział wzięło 30 uczniów naszej szkoły.
 Do następnego etapu zakwalifikowali się niżej wymienieni uczniowie:

Filip Kucharski (klasa IIb);
Natalia Łukowicz (klasa IIb);
Jakub Duszewski (klasa IIIc);
Adrian Faiga (klasa IIId).

         Gratulujemy!!!

Konkurs przeprowadziła opiekunka koła matematycznego - Beata Wosik.


...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs plastyczny dla klas "0"

W klasach zerowych odbył się również konkurs plastyczny z cyklu CZTERY PORY ROKU: "Kolorowa jesień".
 W pierwszym etapie (klasowym) udział wzięły wszystkie dzieci z zerówek. Do finału zostało wybranych 20 prac.
W głosowaniu na najlepszą pracę udział wzięli rodzice dzieci z klas zerowych, nauczyciele oraz starsi uczniowie.
Poniżej przedstawiamy Laureatów konkursu oraz ich prace.



galeria

...............................................................................................................................................................................

24.10.2011 - Zawody sportowe klas II

I miejsce - IIa          II miejsce - IIb          III miejsce - IIc         IV miejsce - IId

 
  
galeria

...............................................................................................................................................................................


07.10.2011 - Szkolny konkurs plastyczny dla klas III 

22 uczniów klas III uczestniczyło w konkursie plastycznym pt. "Martwa natura"
Uczniowie mięli do dyspozycji farby, pastele i ołówek. 
Nagrodzono 7 uczestników.

W kategorii malarstwo:
I miejsce - Zuzanna Kobiela i Marta Deresiewicz kl. IIId
II miejsce - Oliwia Skowrońska kl. IIIb
III miejsce - Kaja Pokora kl. IIIb

W kategorii rysunek:
I miejsce - Marianna Gepner kl. IIIc
II miejsce - Patrycja Zadroga kl. IIIc
III miejsce - Karolina Miska kl. IIId


    
galeria