Dzisiaj jest: Imieniny:

NASZE OSIĄGNIĘCIA
ROK SZKOLNY 2012 / 2013

...............................................................................................................................................................................

Konkurs plastyczny grup zerowych - lato


galeria
...............................................................................................................................................................................

Sukcesy szkolnego koła ortograficznego

Dnia 25.04.2013r. odbył się szkolny konkurs ortograficzny klas II.
Wzięło w nim udział 23 uczniów.

 I miejsce: Laskowska Joanna kl. IId, Czopik Martyna kl. IId
II miejsce: Friedrich Sebastian kl. IIc, Połetek Sławomir kl. IId, Pyryt Magdalena kl. IId
III miejsce: Romanowska Karolina kl. IIc, Kowalska Iga kl. IIb

 

Dnia 05.06.2013r. odbył się konkurs czytania ze zrozumieniem klas II.
Wzięło w nim udział 23 uczniów.

 I miejsce: Jasińska Weronika kl. IIc
II miejsce: Friedrich Sebastian kl. IIc, Połetek Sławomir kl. IId
III miejsce: Romanowska Karolina kl. IIc, Pyryt Magdalena kl. IId

 

Dnia 22.04.2013r. odbył się konkurs czytania ze zrozumieniem klas III.
Wzięło w nim udział 21 uczniów.

 I miejsce: Łukowicz Natalia kl. IIIb
II miejsce: Snarska Alicja kl. IIIc
III miejsce: Lesner Kinga kl. IIId
IV miejsce: Kamińska Natalia kl. IIIb, Glapiński Marcin kl. IIIc

 

Dnia 04.06.2013r. w Szkole Podstawowej nr 26 w Gdyni
odbył się międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem.
Z uczniów naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Kinga Lesner, klasa IIId.

 
Konkursy przygotowała i przeprowadziła
opiekunka koła ortograficznego Małgorzata Zabost.

...............................................................................................................................................................................

Sukcesy szkolnego koła teatralnego PIKOLINO

29 maja dzieci ze szkolnego koła teatralnego "Pikolino" uczestniczyły 
w VIII Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych Klas 0-III w Gdyni
Aktorzy wspaniale wczuli się w role z bajki "Księżniczka na ziarnku grochu" 
Dwie uczennice zostały wyróżnione za ciekawą, ekspresyjną grę aktorską. 
Dyplom i książkę otrzymały: Alicja z klasy III c i Martyna Sanocka z klasy II d. Gratulujemy!

 Kultury 6 czerwca pięknie reprezentowaliśmy SP nr 31 w Gdyni
w wojewódzkim konkursie w Sopocie w
Domu Młodzieżowym.
Byliśmy najmłodszą grupą występującą w eliminacjach 
XXIX Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego "Niebieskie Tarcze" 
i rywalizowaliśmy z innymi szkołami i kołami teatralnymi z Domów Kultury z miast Gdańsk, Sopot, Gdynia.

 Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli nam w opiece nad dziećmi podczas przejazdu
i pobytu na przeglądach oraz w przewiezieniu potrzebnych rekwizytów do występów.


Opiekunowie koła
Marzena Sanocka i Bożena Mikulska

...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs "Pięknego czytania"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs origami


galeria
...............................................................................................................................................................................

Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa


galeria
...............................................................................................................................................................................

XVII Gdyńskiego Konkursu Matematycznego Klas III

Wyniki XVII KONKURSU MATEMATYCZNEGO UCZNIÓW KLAS III GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

max. ilość punktów 15

Natalia Łukowicz III miejsce 12pkt.
Kucharski Filip 7pkt.
Glapiński Marcin 5pkt.
Kinga Lesner 5pkt.

Gratulujemy!!!

...............................................................................................................................................................................

Kangur 2013

Wyniki konkursu matematycznego KANGUR 2013 kategoria MALUCH
max. ilość punktów 120

Glapiński Marcin IIIc 106,25pkt.
Bieliński Szymon IIIc 86,25
Łukowicz Natalia IIIb 86,25pkt.
Kołodziejska Aniela IIIc 81,25pkt.
Kucharski Filip IIIb 70,50pkt.
Mazurczak Marek IIIb 70pkt
Snarska Alicja IIIc 67,50pkt.
Lesner Kinga IIId 66,25pkt.
Czerska Aleksandra IIIb 62pkt
Butowski Karol IIIc 53,75pkt.
Mańka Karolina IIIc 52pkt.
Synakowski Krystian IIIa 48,75pkt.
Jabłońska Adrianna IIIb 48pkt.
Kaszuba Weronika IIIc 31,25pkt

...............................................................................................................................................................................

Eliminacje do XVII Gdyńskiego Konkursu Matematycznego Klas III

W maju w szkole odbyły się eliminacje do
XVII KONKURSU MATEMATYCZNEGO UCZNIÓW KLAS III GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
W eliminacjach brali udział uczniowie uczęszczający na zajęcia koła matematycznego.
Do finału zakwalifikowali się:
Natalia Łukowicz, Kinga Lesner, Szymon Bieliński, Marcin Glapiński i Filip Kucharski.
Konkurs odbędzie się w środę 22 maja w SP nr 18 w Gdyni.
 Gratulujemy i życzymy powodzenia!

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 6

W roku szkolnym 2012/2013 wzorem lat ubiegłych nasza szkoła brała udział
w konkursie zbiórki makulatury zorganizowanym przez STENA RECYCLING.
Po raz trzeci zajęliśmy II miejsce w kategorii najlepsza placówka oświatowa,

0A

113,0kg

0B

339,7kg

0C

988,4kg

0D

554,7kg

IA

1094,5kg

IB

2612,3kg

IC

2921,0kg

IIA

834,8kg

IIB

1503,8kg

IIC

2974,6kg

IID

2178,1kg

IIIA

2006,6kg

IIIB

3679,4kg

IIIC

1655,9kg

IIID

6042,7kg


...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Gdyni


galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolne zawody sportowe klas III


galeria
..............................................................................................................................................................................

VIII Mistrzostwa Gdyni "Dwa ognie" klas trzecich


galeria
..............................................................................................................................................................................

Konkurs Ortograficzny - "Mistrz Ortografii - Junior"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs "Wielkanocna pisanka"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny
"Mój przyjaciel pies"

W marcu Przedszkole nr 26 "Bajkowa Kraina" zorganizowało konkurs pt.: "Mój przyjaciel pies". 
Nasze szkolne "zerówki" także brały udział. Zakwalifikowały się dwie prace plastyczne, 
a wynik był dla nas zaskoczeniem i jednocześnie radością. Otóż:
Jakub Treder z grupy 0 "d" zajął I miejsce
Patrycja Frankiewicz z grupy 0 "b" zajęła II miejsce.
Gratulujemy serdecznie!

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 5

0A

113,0kg

0B

306,5kg

0C

918,0kg

0D

475,6kg

IA

847,3kg

IB

1596,6kg

IC

2251,7kg

IIA

702,3kg

IIB

1343,9kg

IIC

2314,4kg

IID

1589,1kg

IIIA

1628,6kg

IIIB

3103,8kg

IIIC

1332,7kg

IIID

3690,9kg


...............................................................................................................................................................................

Konkurs plastyczny grup zerowych - zima

Za nami kolejny już konkurs plastyczny z cyklu "Cztery Pory Roku". 
Wszystkie prace plastyczne wykonane zostały przez dzieci w sposób pomysłowy i staranny. 
Rodzice dzieci z "zerówek" głosowali na, ich zdaniem, najlepsze prace. 
Poniżej przedstawiamy wyniki i zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

I MIEJSCE - Ania S. (praca nr 12) - 0 "c"
Mateusz B. (praca nr 15) - 0 "c"

II MIEJSCE - Cassandra (praca nr 1) - 0 "a"
Patrycja F. (praca nr 17) - 0 "b"
Filip W. (praca nr 10) - 0 "d"

III MIEJSCE - Kuba B. (praca nr 2) - 0 "a"
Maja L. (praca nr 16) - 0 "b"
Grzesiu M. (praca nr 13) - 0 "c"
Weronika F. (praca nr 9) - 0 "d"

WYRÓŻNIENIE: Wojtek, Kacper, Dustin - 0 "a"
Rafał L., Julia J., Emilka - 0"b"
Julianka, Tomek - 0 "c"
Kacper, Maja, Kuba - 0 "d"

GRATULUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM!


galeria
..............................................................................................................................................................................

Konkurs Ortograficzny - "Mistrz Ortografii - Junior"

Dnia 06.02.2013r w naszej szkole odbył się powiatowy etap
Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego kl. III
"Mistrz Ortografii - Junior".
Udział wzieło 16 uczestników z 8 gdyńskich szkół.
Naszą szkołę reprezentowali:
Natalia Kamińska z kl. III b i Marcin Glapiński z kl. IIIc - członkowie koła ortograficznego.


Z przyjemnością informujemy,że
Jeremiasz Krauze
uczeń klasy III Szkoły Podstawowej Nr 18 w Gdyni,
Leonard Gołąb uczeń klasy III Katolickiej Szkoły Podstawowej w Gdyni,
Marcin Glapiński uczeń klasy III Szkoły Podstawowej Nr 31 w Gdyni
zakwalifikowali się do udziału w etapie miejskim tegoż konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!



Konkurs przygotowała i przeprowadziła
Małgorzata Zabost
opiekun koła ortograficznego
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 4

0A

94,5kg

0B

296,9kg

0C

809,0kg

0D

463,8kg

IA

710,1kg

IB

1290,3kg

IC

1607,8kg

IIA

535,0kg

IIB

854,5kg

IIC

1921,9kg

IID

1393,7kg

IIIA

1436,2kg

IIIB

2697,5kg

IIIC

1175,1kg

IIID

2211,1kg


...............................................................................................................................................................................

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W PŁYWANIU SZTAFETOWYM

W dniach od 14.01.2013 do 16.01.2013 na pływalni Gimnazjum nr.3 w Gdyni Chyloni na ul. Gospodarskiej 1
odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół w Pływaniu Drużynowym.
W zawodach brało udział po dwóch przedstawicieli z klasy III, IV, V i VI.
Klasy I - III SP 31 reprezentowali uczniowie: Szymon Pofelski i Damian Chorzelewski.
Szkoła zajęła dwa razy V miejsce i raz VIII.
Gratulujemy!

...............................................................................................................................................................................

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY

W konkursie, który odbył się 28 listopada 2012r 
wzięło udział 9091 trzecioklasistów, w tym 3216 w naszym województwie. 
Z naszej szkoły uczniowie zajęli następujące lokaty:

1. Natalia Łukowicz kl. IIIb 39miejsce w woj.
2. Marcin Glapiński kl.IIIc 68 miejsce w woj.
3. Filip Kucharski kl. IIIb 146 miejsce w woj.
4. Kinga Lesner kl. IIId 173 miejsce w woj.
5. Bartosz Warcholiński kl. IIIa 180 miejsce w woj.
6. Jakub Buczkowski kl. IIId 267 miejsce w woj.
7. Kacper Tarczyński kl. IIIa 378 miejsce w woj.
8. Adrianna Jabłońska kl. IIIb 441 miejsce w woj.
Gratulujemy!!!

...............................................................................................................................................................................

XIII GDYŃSKI PRZEGLĄD JASEŁEK

10 stycznia szkolny teatrzyk "Pikolino" pod kierunkiem M. Sanockiej i B. Mikulskiej 
wziął udział w XIII Gdyńskim Przeglądzie Jasełek.
Do konkursu przystąpiło 38 szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 
Jurorzy docenili piękną dekorację, talent młodych aktorów, 
co znalazło również potwierdzenie w przyznaniu wyróżnienia dla Martyny Sanockiej za grę aktorską.

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 3

0A

84,6kg

0B

266,4kg

0C

745,0kg

0D

426,3kg

IA

512,0kg

IB

988,7kg

IC

1282,6kg

IIA

512,4kg

IIB

553,6kg

IIC

1288,2kg

IID

1338,7kg

IIIA

1344,0kg

IIIB

2276,8kg

IIIC

1092,3kg

IIID

1659,3kg



Nasza szkoła zajeła 10 miejsce w skali krajowej

w zbiórce sprzętu elektronicznego organizowanego przez STENA RECYCLING.
Zebraliśmy 630 kg sprzętu oraz 67 kg baterii.

...............................................................................................................................................................................

Wyniki Olimpiady Wiedzy "Matematyka Plus - Oxford 2012"

1. Bieliński Szymon kl. IIIc 100pkt.
Glapiński Marcin kl. IIIc 100pkt.
Łukowicz Natalia kl. IIIb 100pkt.
2. Buczkowski Jakub kl. IIId 92pkt.
Tarczyński Kacper kl. IIIa 92pkt.
3. Warcholiński Bartosz kl. IIIa 88pkt.
4. Jabłońska Adrianna kl. IIIb 84pkt.
Kucharski Filip kl. IIIb 84pkt.
Lesner Kinga kl. IIId 84pkt.
5. Flisikowski Jakub kl. IIIa 80pkt.
6. Synakowski Krystian kl. IIIa 60pkt.
7. Korba Jagoda kl. IIIb 56pkt.

Maksymalna ilość punktów -100.

                                                                                                          opiekun koła matematycznego - Beata Wosik

...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczne Aniołki"

UWAGA!

Szkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczne Aniołki” rozstrzygnięty!

W konkursie Plastycznym „Świąteczne Aniołki” wzięło udział 75 uczestników

Najpiękniejsze prace zostały wyłonione podczas głosowania wszystkich nauczycieli, wychowawców, 
pani Dyrektor i ks. Adama w dniach 10-11 grudnia 2012 roku. Jury przyznało następujące nagrody:

W kategorii klas 0-I :

I miejsce : Julianna Sykuła 0c

II miejsce: Julia Krzyżkowiak 0c

III miejsce: Olaf Lewkowicz Ic

Wyróżnienia : Mateusz Mazur 0b, Maja Wielińska 0d, Tobiasz Nawrot Ia, Filip Butowski Ia

W kategorii klas II :

I miejsce: Jakub Taszarek IIc

II miejsce: Klaudia Ignaszewska IId

III miejsce: Martyna Sanocka IId

Wyróżnienia: Bartosz Żugaj IIc, Martyna Czopik IId

W kategorii klas III:

I miejsce: Kinga Lesner IIId

II miejsce: Alicja Snarska IIIc

III miejsce: Aleksandra Wojtkun IIIb

Wyróżnienia: Bartosz Warcholiński IIIa, Jakub Buczkowski IIId, Karol Butowski IIIc

 

Wszystkim laureatom gratulujemy! 

Koordynator konkursu:

Bożena Mikulska


galeria

Wszystkie Aniołki zostały wystawione na szkolnym kiermaszu świątecznym.
Zebraliśmy 2020zł!
Uzyskaną kwotę przekazaliśmy na budowę
HOSPICJUM DLA DZIECI W GDYNI.


...............................................................................................................................................................................

Ogólnopolski konkurs plastyczny MY ENGLISH TEACHER

Troje dzieci z klas młodszych wzięło udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym Polanglo pt. MY ENGLISH TEACHER:
 Iga Kowalska z kl.IIb, Wiktoria Meier z kl.IIIa oraz Natalia Kamińska z kl. IIIb.
W konkursie wzięło udział ponad 6000 uczniów z całej Polski.
Dziewczynki bardzo oczekiwały ogłoszenia wyników konkursu,
ale po ich ogłoszeniu rozumiały, że konkurencja była naprawdę ogromna.
17 grudnia w szkole odebrały Dyplomy Uczestnictwa w konkursie i drobne upominki
 ufundowane przez księgarnię językową English Unlimited w Gdyni.


galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny Etap Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego

Dnia 04.12.2012r odbył się etap szkolny 

Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego  kl. III – „ Mistrz Ortografii – Junior”.  

Udział wzięło 26 uczniów.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

Kamińska Natalia – kl. IIIb – 68p/70p

Glapiński Marcin -   kl. IIIc -  66p/70p

Eliminacje przeprowadził opiekun koła ortograficznego – p. Małgorzata Zabost


...............................................................................................................................................................................

...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem

Dnia 27.11. 2012r odbył się szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem

z elementami ortografii i gramatyki klas 2. Udział wzięło 28 uczniów.

Pierwsze 3 miejsca zajęli uczniowie:    (max: 39,5p)

1.    Friedrich  Sebastian  - kl. IIc – 38p

2.    Kowalska Iga   – kl. IIb  -  37,5p

Czopik Martyna – kl.IId  - 37,5p

Laskowska Joasia –kl. IId -  37,5p

3. Formela Krystian -   kl. IIc  - 37p


Wyróżnienia:

Pyryt Magdalena – kl. IId – 36,5p

Gorzejewska Martyna, Jasińska Weronika 

oraz Romanowska Karolina – kl. IIc – 35p

    

Konkurs przygotowały i przeprowadziły :
p. Małgorzata Zabost i p. Marzena Sanocka

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 2

0A

41.9kg

0B

242,2kg

0C

124,3kg

0D

419,9kg

IA

376kg

IB

868,6kg

IC

804kg

IIA

306,6kg

IIB

133,3kg

IIC

820,1kg

IID

1231,8kg

IIIA

858,2kg

IIIB

1597,3kg

IIIC

542kg

IIID

1122,5kg


...............................................................................................................................................................................

Konkurs plastyczny grup zerowych - Jesień

Tradycyjnie już grupy zerowe rozpoczęły cykl konkursów plastycznych "CZTERY PORY ROKU". 
Pierwszą porą roku pięknie przedstawioną plastycznie była JESIEŃ. 
A oto finaliści konkursu:

WYRÓŻNIENIE: Klaudia, Oliwia, Olivier - grupa 0 "a"
Emilka Rz., Nikola C., Mateusz M., Rafał L. - grupa 0 "b"
Sandra, Lena, Darek, Paweł - grupa 0 "d"

III MIEJSCE - Kinga 0 "a"
Maja L. 0 "b'
Paulina M., Dominika B-Ch., 0 "c"
Nadia 0 "d"

II MIEJSCE - Kuba B., 0 "a"
Martynka t., Grzesiu M., 0 "c"

I MIEJSCE - Ania S. 0 "c"

GRATULUJEMY! I CZEKAMY JUŻ NA KONKURS ZIMOWY!


galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs plastyczny " Książka przyszłości"

Im - Martyna Sanocka kl. IId
IIm - Martyna Czopik kl. IId
IIIm - Alicja Snarska kl. IIIC
...............................................................................................................................................................................

Uczeń klasy IIIa Jakub Flikowski
startował w biegu organizowanym w Gdyni z Okazji Święta Niepodległości
i otrzymał pamiątkowy medal.
Bieg odbył się na dystansie 1km.
...............................................................................................................................................................................

Uczeń klasy IIIa Damian Chorzelewski
wystartował w Indywidualnych Mistrzostwach Gdyńskich Szkół Podstawowych w Pływaniu
i zajął I miejsce na dystansie 25m stylem klasycznym w kategorii rocznik 2002.
W Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych szczebla wojewódzkiego zajął 7 miejsce.
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 1

W roku szkolnym 2012/2013 wzorem lat ubiegłych nasza szkoła bierze udział
w konkursie zbiórki makulatury zorganizowanym przez STENA RECYCLING

Wrześniowa zbiórka makulatury klas 0 - III przedstawia się następująco:

0A

23kg

0B

72,6kg

0C

6,5kg

0D

306,3kg

IA

185,9kg

IB

427,2kg

IC

212,5kg

IIA

141,7kg

IIB

70,5kg

IIC

399,4kg

IID

733,7kg

IIIA

518,1kg

IIIB

986kg

IIIC

229,4kg

IIID

621,8kg



zbiórka elektrośmieci - 320 kg