Dzisiaj jest: Imieniny:

NASZE OSIĄGNIĘCIA
ROK SZKOLNY 2013 / 2014

...............................................................................................................................................................................

Jak czytalismy w roku szkolnym 2013/2014?


roczna statystyka wypożyczeń
...............................................................................................................................................................................

Uczniowie klas młodszych chętnie uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach matematycznych. 
Reprezentowali szkołę podczas Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas drugich, który odbył się w SP nr 12 w Gdyni - Witominie. Licznie przystąpili do szkolnego konkursu SUDOKU, w którym uczeń klasy I b Paweł Portee pokonał wszystkich rywali. Gratulujemy!

   
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy? MAJ


statystyka wypożyczeń
...............................................................................................................................................................................

Puc, Bursztyn i Goście - czyli wielka psia gonitwa

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 6

Serdeczne dziękujemy za uczestnictwo w konkursie zbiórki makulatury
w placówkach oświatowych w roku szkolnym 2013/2014
w Stena Recycling Sp. z 0.0. oddział Gdynia.
Wspólnie dokonaliśmy wielkiej rzeczy na rzecz środowiska, w którym żyjemy.
Nasza szkoła zdobyła II miejsce w kategorii najlepszej placówki oświatowej.

0A

204,0kg

0B

339,2kg

0C

593,6kg

0D

1206,0kg

0E

1601,6kg

IA

1474,3kg

IB

3768,3kg

IC

294,0kg

ID

5367,5kg

IIA

2481,3kg

IIB

4663,3kg

IIC

5735,3kg

IIIA

667,9kg

IIIB

1484,8kg

IIIC

3317,1kg

IIID

3973,2kg

...............................................................................................................................................................................

Wiosenny konkurs plastyczny grup zerowych


galeria
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy? KWIECIEŃ

 
KLASA

 
WYCHOWAWCA

ILOŚĆ WYPOŻYCZEŃ

IA

D. Żmuda

51

IB

D. Andrzejewska

47

IC

R. Szamocka

62

ID

M. Marat/ J.Skocelas

88

 

IIA

A. Rutkowska

33

IIB

B. Szewczyk

25

IIC

B. Wosik/ A.Solecka

37

 

IIIA

I. Wolska/ B.Urbańska

16

IIIB

K. Stein

20

IIIC

M. Zabost

14

IIID

M. Sanocka

29

...............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs Plastyczny
"Błyskawica oczami mojej wyobraźni"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach


galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs Przyrodniczy dla klas III

29 kwietnia 2014 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Przyrodniczy  dla klas III.

Każdą klasę III reprezentowało 4 miłośników przyrody, którzy zmagali się z rożnymi

przyrodniczymi zadaniami i zagadkami.

opis konkursu
...............................................................................................................................................................................

IX Mistrzostwa Gdyni w "Dwa ognie usportowione"

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs grup zerowych "Wielkanocna pisanka"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna"

Uczniowie uczęszczający na popołudniowe zajęcia świetlicowe pod okiem p. Joanna Skocelas i p. Aleksandry Soleckiej-Plata 
wykonali kartki wielkanocne. Najpiękniejsze z nich zostały wytypowane do międzyszkolnego konkursu plastycznego 
zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 13 w Gdyni. 
Krystian Tokarek z klasy Id zdobył II miejsce w kategorii klas 0-I 
a uczennica klasy IIc Alicja Wojciechowska otrzymała wyróżnienie. 
Gratulujemy


galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs "Najpiękniejsza pisanka"

Pisanka

 Na białym obrusie, w koszyczku malutkim
leżało sobie jajeczko bialutkie.

Przyszła Joasia, jajeczko wzięła ,
włożyła do farbki, po chwili wyjęła...

Czary – mary, Hokus – pokus,
było jajko białe, a teraz jak krokus!

Na tym jajku Asia, zrobiła wzorek
były tam bazie i żółty kaczorek.

Teraz zwykłe jajko, jest niespodzianką:
piękną, kolorową, święconą pisanką.


Etap międzyszkolny

   
         
regulamin konkursu
galeria

Etap szkolny


galeria
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy?


statystyka wypożyczeń
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 5

0A

146,00kg

0B

315,90,0kg

0C

319,60kg

0D

932,50kg

0E

1140,00kg

IA

1062,00kg

IB

2790,10kg

IC

258,00kg

ID

3494,30kg

IIA

2043,90kg

IIB

3363,90kg

IIC

4688,10kg

IIIA

589,70kg

IIIB

1321,00kg

IIIC

2729,40kg

IIID

3495,80kg

...............................................................................................................................................................................

Olimpiada zdrowia

25 marca nasi uczniowie z klas I -III  
uczestniczyli w Olimpiadzie Zdrowia organizowanej przez SP nr 44 w Gdyni. 
Dzieci rywalizowały z ośmioma szkołami, w trzech konkurencjach: wiedzy, plastyki i sporcie. 
Z radością informujemy, że zajęliśmy czwarte miejsce.


galeria
...............................................................................................................................................................................

Pełna miska dla schroniska


galeria
...............................................................................................................................................................................

Mały Mistrz Ortografii - etap rejonowy

Dnia 25.02.2014r. w naszej szkole odbył się etap rejonowy Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego klas III

„Mały mistrz Ortografii”. 

Wzięło w nim udział 22 uczniów z 11 szkół podstawowych. 

Naszą szkołę reprezentowały: Magda Pyryt i Iga Kowalska.

Do etapu miejskiego zakwalifikowali się uczniowie:

Maksymilian Kempa     SP Nr 18;

Iga Kowalska               SP Nr 31;

Zuzanna Giniewicz       SP Nr 29.

Gratulujemy!

...............................................................................................................................................................................

Konkurs biblioteki szkolnej


...............................................................................................................................................................................

Antarktyda - niezwykły kontynent

Klasy II zainspirowane lekturą ,,Zaczarowana zagroda",
wybrały się w podróż na Antarktydę.
Uczniowie zafascynowani lodową krainą oraz jej niezwykłymi mieszkańcami - pingwinami,
wzięli udział w konkursie znajomości lektury.
Przebrani za pingwiny, wyposażeni w plakaty i transparenty,
rozwiązywali zadania związane tematycznie z przeczytaną książką.
Dzieci wykazały się doskonałą znajomością Antarktydy oraz utworu Aliny i Czesława Centkiewiczów.
Zwyciężyła klasa II b, drugie miejsce przypadło klasie II c, a tuż za nimi znalazła się klasa IIa.
Wszyscy bawili sę doskonale!
Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz cukierki ,,prosto z lodowej krainy".
Ta podróż na długo pozostanie w naszej pamięci!

        
    
galeria
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy?


...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 4

0A

31,0kg

0B

308,0kg

0C

266,7kg

0D

885,5kg

0E

911,7kg

IA

901,3kg

IB

2127,9kg

IC

227,4kg

ID

3098,3kg

IIA

1639,2kg

IIB

2765,3kg

IIC

3400,9kg

IIIA

575,7kg

IIIB

1284,2kg

IIIC

2377,7kg

IIID

2943,3kg

...............................................................................................................................................................................

Turniej piłki nożnej juniorów

Gratulujemy chłopcom z klas II,

którzy w halowym turnieju piłki nożnej juniorów F1 rocznika 2005,

zajęli II miejsce.

Życzymy wielu sukcesów w sporcie.


galeria
...............................................................................................................................................................................

Ogólnopolski Konkurs plastyczny Rossmann

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

XIV EDYCJA GDYŃSKIEGO PRZEGLĄDU JASEŁEK

9 stycznia szkolny teatrzyk "Pikolino" pod kierunkiem M. Sanockiej i B. Mikulskiej
po raz kolejny wziął udział w Gdyńskim Przeglądzie Jasełek.
Do konkursu przystąpiło 48 szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Jurorzy docenili piękną dekorację i talent młodych aktorów,
Martyna Sanocka otrzymała wyróżnienie za grę aktorską.


galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 3

0A

0kg

0B

229kg

0C

29,6kg

0D

184,2kg

0E

479,5kg

IA

343,2kg

IB

1509,3kg

IC

145,1kg

ID

1812,1kg

IIA

920,2kg

IIB

542,2kg

IIC

2114,5kg

IIIA

303,1kg

IIIB

1216,8kg

IIIC

1393,2kg

IIID

2363,6kg

...............................................................................................................................................................................

Konkurs śpiewania "Hej kolęda"

3 XII na małej sali gimnastycznej zorganizowany został konkurs śpiewania pt. "Hej kolęda". 
15 klas występowało w dwóch turach.

Najlepsze wykonania zostały nagrodzone:

I miejsce - 0E i III A

II miejsce - II A i IIID

III miejsce - IIC i III C

Wyróżnienie - 0D i I D

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przygotowanie kolęd i pastorałek, uczestnictwo oraz zaangażowanie.

Dziękują
Pani dyrektor Alicja Drozd
Organizatorzy: Marzena Sanocka i Katarzyna Stein


galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs plastyczny dla klas I "Jestem widoczny na drodze"

W miesiącu listopadzie w klasach pierwszych odbył się konkurs plastyczny
"Jestem widoczny na drodze".
W akcję zaangżowani zostali rodzice, którzy nie tylko pomagali wykonać rysunek
ale również brali udział w głosowaniu na ten najciekawszy.
W dniu ogłoszenia wyników klasy zaprezentowały wiersze i piosenki związane z bezpieczeństwem
oraz otrzymały nagrody - znaczki odblaskowe i książeczki Klubu Bezpiecznego Puchatka.
Szkoła przystąpiła bowiem do programu Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa
oraz do Klubu Bezpiecznego Puchatka.
Dzieci rozwiązywały test on-line dotyczący bezpieczeństwa.

Wyniki konkursu:
I miejsce - Klaudia Podjaska (110 głosów)
II miejsce - Szymon Chudowicz (60 głosów)
III miejsce - Julianna Sykuła Ib i Artur Kamiński (po 25 głosów)
Wyróżnienie - Dominika Bandera - Chmielarska i Adam Mahmud (po 20 głosów)

Gratulujemy

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs recytatorski

...............................................................................................................................................................................

Kubuś Puchatek i przyjaciele

25 XI nasi drugoklasiści wzięli udział w konkursie
znajomości lektury ,,Kubuś Puchatek”,
którego celem było zachęcanie dzieci do czytania książek.
Uczniowie brali udział w konkurencjach: sportowej, plastycznej 
oraz testu wiedzy na temat przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.

Rywalizacja była zacięta. Dzieci bawiły się wspaniale.
Ubrane w kolorowe stroje i dopingowane okrzykami przez kolegów,
walczyły dzielnie o zwycięstwo.

Wygrały ,,Króliki” z klasy II a, drugie miejsce zajęły ,,Kubusie” z klasy II c,
tuż za nimi ,,Kłapouszki” z klasy II b.

I to nieważne kto wygrał, a kto przegrał. Ważne, że zabawa była przednia!

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Jesienny konkurs plastyczny grup zerowych

Tradycyjnie już grupy zerowe przystąpiły do konkursów plastycznych związanych z porami roku.
Głosami Rodziców laureatami Jesiennego Konkursu Plastycznego zostali:

I miejsce - Agnieszka T. gr. 0"b" (nr 25)
II miejsce - Andrzej R. gr. 0"d" (nr 13)
Jagoda N. gr. 0"e" (nr 5)
III miejsce - Kornelia N. gr. 0"e" (nr 3)
Bartek N. gr. 0"a" (nr 7)
Dawid S. gr. 0"b" (nr 14)
Zuzia P. gr. 0"a" (nr 15)
Klaudia O. gr. 0"b" (nr 20)
Nicola O. gr. 0"c" (nr 24)

Wyróżnienie otrzymują: grupa 0"a": Adam H., Kuba S., Karolina P.
grupa 0"b": Maya G., Dominika D.
grupa 0"c": Mateusz J., Alicja D., Kacper B., Oliwia G.
grupa 0"d": Wiktoria M., Bartek D., Malwina Ż., Karolina K.,
grupa 0"e": Weronika G., Kacper L.


galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkursy biblioteki szkolnej

 

galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 2

0A

0kg

0B

168,8kg

0C

29,6kg

0D

108,4kg

0E

247,6kg

IA

194,6kg

IB

695,8kg

IC

107,6kg

ID

1268kg

IIA

371,2kg

IIB

901,9kg

IIC

1279,6kg

IIIA

232kg

IIIB

818kg

IIIC

918,6kg

IIID

1217,8kg

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 1

0A

0kg

0B

93,6kg

0C

0kg

0D

10,5kg

0E

11,9kg

IA

127,3kg

IB

182,1kg

IC

91,0kg

ID

323,6kg

IIA

209,2kg

IIB

221,5kg

IIC

361,5kg

IIIA

109,5kg

IIIB

379,5kg

IIIC

447,6kg

IIID

831,3kg