Dzisiaj jest: Imieniny:

NASZE OSIĄGNIĘCIA
ROK SZKOLNY 2014 / 2015

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury w placówkach oświatowych
w roku szkolnym 2014/2015


galeria
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy - maj?


jak czytamy?
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
"Zwierzęta z odpadów"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Ortosportek


galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Czytania ze zrozumieniem

27 maja w Szkole Podstawowej Nr 26 w Gdyni odbył się finał Konkursu czytania ze zrozumieniem
z elementami gramatyki i ortografii języka polskiego.
Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów klas III:
Szymon Sass
Karolina Kasprzak
Kacper Okrój

Z radością informujemy, że wysoka V lokata i wyróżnienie zostało przyznane
Szymonowi Sass z klasy IIIb

Gratulujemy!!!!
...............................................................................................................................................................................

Sukcesy matematyczne

26 maja w SP nr 18 w Gdyni odbył się XIX Konkurs Matematyczny Uczniów klas III pod patronatem wiceprezydenta Bartosza Bartoszewicza. Zadania okazały sie bardzo trudne. Niestety nie udało się zając żadnych czołowych pozycji. Maksymalna ilość punktów do zdobycia to 25, a oto nasze wyniki:
Tobiasz Nawrot  12 pkt.
Szymon Sass 10 pkt.
Kacper Okrój 9 pkt.


15 maja uczniowie klas II uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, który odbył się w SP nr 12 w Gdyni - Witominie. Uczeń klasy IIb Stanisław Korycki otrzymała wyróżnienie. Pozostali uczniowie zajęli następujące lokaty:

Paweł Portee miejsce 19
Filip Wasylczuk  miejsce 28
Adraian Reszke miejsce 56
Paweł Brylowski miejsce 59

   Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!


W miesiącu maju odbył się w szkole  Konkurs Matematyczny SUDOKU dla klas II i III. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów.
Po godzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Klasy II: 1. Paweł Portee IIb, Maja Lamparska IIc, Adrian Reszke IId
Klasy III: 1. Kamila Ellwart IIIc, Dominik Rodzik IIIc, Jaoanna Wiśniewska IIIc

                                                                                                 Gratulujemy!!!

W marcu wzorem lat ubiegłych nasi uczniowie przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR. 
Dzieci rozwiązywały zadania w dwóch grupach wiekowych: Żaczek - klasy drugie i Maluch - klasy trzecie. 
Zdobyliśmy aż cztery wyróżnienia. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
A oto zdobywcy wyróżnień:
Korycki Stanisław - IIb
Wasylczuk Filip - IIa
Nawrot Tobiasz  IIIa
Wiśniewska Joanna – IIIc

...............................................................................................................................................................................

Wiosenny konkurs plastyczny grup 0


galeria
...............................................................................................................................................................................

Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa


galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury w klasach 0 - 3 w roku szkolnym 2014/2015

0A

62kg

0B

630kg

0C

1563kg

0D

907kg

IA

1234kg

IB

2004kg

IC

1426kg

ID

1669kg

IE

2894kg

IIA

2502kg

IIB

4039kg

IIC

680kg

IID

5370kg

IIIA

2006kg

IIIB

4862kg

IIIC

4368kg

...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy - kwiecień?


jak czytamy?
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Gdyni dla uczniów klas III

Dnia 22.04.2015r w Szkole Podstawowej Nr 12 w Gdyni - Witominie odbył się konkurs,
w którym uczestniczyło pięcioro uczniów naszej szkoły.
 Zadania okazały się dość trudne, jednak z radością informujemy, że uczeń klasy III b Szymon Sass zajął III miejsce,
a jego kolega z klasy IIIc Franciszek Wodziczko otrzymał wyróżnienie. 
Życzymy dalszych sukcesów.
...............................................................................................................................................................................

Wojewódzki konkurs plastyczny "Świat wokół mnie"
Uczennice naszej szkoły odnoszą sukcesy na zajęciach pracowni malarstwa MDK Gdynia
galeria
...............................................................................................................................................................................

X Mistrzostwa Gdyni w dwa ognie usportowione klas 3


galeria
...............................................................................................................................................................................

Ogólnopolski Konkurs "Makulatura to nie śmieć - kukiełka z papieru mache"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs Czytelniczy
"Bawmy się razem z dziećmi z Bullerbyn"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs "Najładniejsza pisanka wielkanocna"


galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS  PRZYRODNICZY  DLA UCZNIÓW  KLAS  III

Dnia 15.04.2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 10 w Gdyni odbył się

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy ,,Kocham przyrodę" dla uczniów klas III.

Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów.

Z radością informujemy, że wszyscy uzyskali doskonałe wyniki.

 

 1 miejsce - Szymon Sass z klasy III b

2 miejsce - Joanna Wiśniewska z klasy III c

wyróżnienie - Karolina Kasprzak z klasy III b

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs Przyrodniczy


8 kwietnia 2015 r. odbył się Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas III. 

Wzięło w nim udział piętnastu uczniów, którzy zmagali się z wieloma zadaniami

i zagadkami o tematyce przyrodniczej. Największą ilość punktów uzyskali: 

1. Szymon Sass                     kl. III b
2. Joanna Wiśniewska          kl. III a
3. Karolina  Kasprzak            kl. III b.
 

Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę

w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym,

który odbędzie się 15 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 10 w Gdyni. 

 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Palma wielkanocna"

Wielki sukces - I i III miejsce dla naszej szkoły!!!


galeria
...............................................................................................................................................................................

Wojewódzki Konkurs plastyczno - biblijny "Ewangelia wg św. Jana"

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs plastyczno - ekologiczny "Ekopojazd"
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyświetlicowym konkursie plastyczno - ekologicznym "Ekopojazd",
zorganizowanym przez świetlicę SP Nr 31 we Gdyni.
Wyniki konkursu oraz zdjęcia znajdują się na stronie internetowej świetlicy.

 I miejsce – Tomasz Dunajewski SP nr 31
                   Oskar Kunz SP nr 31

 II miejsce – Julia Jaszczyszyn SP nr 40
III miejsce – Zuzanna Papiewska SP nr 42

Wyróżnienia:
Mateusz Liszkowski SP nr 40
Aneta Karwat SP nr 31
Alicja Tutkowska SP nr 21

Serdecznie gratulujemy!!!

...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs informatyczno - lingwistyczny
"Animals of the World"


galeria1
galeria2
galeria3
galeria4
galeria5
galeria6
...............................................................................................................................................................................

Turniej Gier i Zabaw klas III o Puchar Dyrektora SP Nr 6 w Gdyni


galeria
...............................................................................................................................................................................

Gim Show 2015

 
 
 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gdyni

Uczennice klasy III b

Laura Działowska, Karolina Kasprzak i Martyna Resmer

zdobyły wyróżnienia w konkursie plastycznym

,,Magiczne zakątki Gdyni”,

który odbył się w ramach dziesiątej edycji międzyszkolnych konkursów wiedzy o Gdyni

pod hasłem ,,Gdynia miasto, które mnie urzekło”.

...............................................................................................................................................................................

Zapraszamy ptaki do Gdyni


galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Gdyni

Uczniowie klas trzecich: Szymon Sass, Joanna Wiśniewska i Franciszek Wodziczko 
uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie  Wiedzy o Gdyni pt. "Przechadzka po Gdyni...". 
Wszyscy uczestnicy konkursu okazali się rewelacyjni i osiągnęli maksymalną ilość punktów. 
Będziemy to świętować na gali 20 marca w Szkole Podstawowej nr 42.  Gratulujemy!

...............................................................................................................................................................................

Wojewódzki Konkurs Piosenki


galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs Piosenki


galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 4

0A

56,0kg

0B

400,4kg

0C

1328,9kg

0D

741,0kg

IA

808,4kg

IB

1028,2kg

IC

902,5kg

ID

1194,3kg

IE

1588,5kg

IIA

1724,1kg

IIB

2449,1kg

IIC

340,3kg

IID

3578,2kg

IIIA

1349,9kg

IIIB

3230,7kg

IIIC

3191,6kg



..............................................................................................................................................................................

Konkurs Plastyczny Polanglo


galeria
...............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii - Junior"

Wyniki Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego " Mistrz Ortografii - Junior " - etap rejonowy.

1. Nikodem Czajkowski - SP nr 16 - 100 p.
2. Jadwiga Kucharska - SP nr 40 - 100 p.
3. Kacper Karpiusz - SP nr 44 -100 p.
4. Wiktoria Januszkiewicz -SP nr 16 - 99 p.
5. Mikołaj Olczyk - SP nr 18 - 99 p.
6. Marek Foryś - SP nr 18 - 96 p.
7. Joanna Wiśniewska - SP nr 31 - 96 p.
8. Marcel Makowski - SP nr 39 - 94,5 p.
9. Szymon Dyszkant - SP nr 39 - 93,5 p.
10. Jan Karaś - SP nr 40 - 93 p.
11. Dominika Kuźma - Ebel - SP nr 10 - 93 p.
12. Maja Sarniak - SP nr 26 - 91 p.
13. Dawid Żuk - SP nr 10 - 89 p.
14. Kacper Marciak - SP nr 26 - 88 p.
15. Kacper Kozłowski - SP nr 31 - 88 p.

Do kolejnego etapu zakwalifikowali się:

1. Nikodem Czajkowski SP nr 16
2. Jadwiga Kucharska SP nr 40
3. Kacper Karpiusz SP nr 44

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!

A. Solecka - Plata

...............................................................................................................................................................................

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magia roślin - Drzewo"

W styczniu 2015 roku został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Magia roślin- Drzewo”, ogłoszony przez MDK Wrocław Śródmieście.

Do konkursu zostało zgłoszonych 4349 prac z 405 szkół.

W konkursie tym sukces odniósł uczeń naszej szkoły - Olaf Lewkowicz z klasy III C, 

który otrzymał wyróżnienie w kategorii „Fotografia & grafika cyfrowa”.

Serdecznie gratulujemy!!!

...............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs plastyczny - z matematyką za pan brat - Anioł
wyróżnienie zdobył Łukasz Rojek i Dominik Strachota z klasy IId

wyniki
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

W grudniu 2014 r. został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

dla klas I-III pt. ,,Rejs w przeszłość Gdyni".

II miejsce zajęła Joasia Wiśniewska

za zdjęcie  pt. „Czarna droga".

 

Gratulujemy i czekamy na kolejne zdjęcia Asi!


galeria
...............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs Ekologiczny "Pokonaj Smoga"

 
22 stycznia 2015 roku w Centrum Nauki Eksperyment

odbył się finał konkursu ,,Pokonaj smoga",

który został zorganizowany w ramach projektu

,,Czyste powietrze Pomorza". 

Do finału zakwalifikowało się 130 uczniów z 19 szkół podstawowych.

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą dotyczącą efektywności energetycznej, ochrony powietrza oraz odnawialnych źródeł energii.

W konkursie sukces odnieśli także uczniowie naszej szkoły:

Joasia Wiśniewska zajęła III miejsce,

a Szymon Sass  zdobył wyróżnienie

w kategorii klas III.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

...............................................................................................................................................................................

XV Gdyński Przegląd Jasełek


galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka przyborów szkolnych

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 3

0A

56,0kg

0B

312,2kg

0C

290,9kg

0D

421,0kg

IA

487,4kg

IB

533,2kg

IC

654,3kg

ID

877,2kg

IE

1216,1kg

IIA

1421,1kg

IIB

1801,5kg

IIC

289,2kg

IID

2729,3kg

IIIA

1168,5kg

IIIB

2314,0kg

IIIC

2530,3kg

...............................................................................................................................................................................

XII Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Poezji Świąteczno - Zimowej

     

galeria
...............................................................................................................................................................................

Halowy turniej piłki nożnej juniorów F1
   
       
galeria
...............................................................................................................................................................................

Pełna miska dla schroniska

n
   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy - listopad?


ilość wypożyczeń
...............................................................................................................................................................................

Mistrzostwa Gdyni w pływaniu drużynowym

W dn. 4 i 5.12.2014 r. na pływalni przy Zespole Szkół nr 7, ul. Stawna 4-6 
odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Gdyni Szkół w pływaniu. 
W drużynie reprezentującej naszą szkołę podstawową popłynęli również najmłodsi uczestnicy tych zawodów:
Julianna Sykuła i Grzegorz Marat z klasy IIB - przygotowywani przez Panią Joannę Wojszwiłło.

Gratulujemy odwagi i zdobytych punktów dla naszej szkoły.

...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs Recytatorski
"W owocach i warzywach moc tkwi tajemnicza,
często je spożywać to dobry obyczaj"


szczegóły
...............................................................................................................................................................................

Szkoła Tańca El'Dance
warto zajrzeć 
przygotowania do pokazu tanecznego
...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs Wiedzy Baśniowej
galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Kolorowa Pani Jesień"

   
I miejsce - Lena Wasylczuk
Wyróżnienie - Aneta Karwat
wyniki
...............................................................................................................................................................................

Konkurs plastyczny "Moje ulubione Sanktuarium Maryjne"

Laureaci szkolnego konkursu plastycznego „Moje ulubione Sanktuarium Maryjne”

Nagroda specjalna : Mateusz Baranowski IIb

Klasy 0
Godbe Egwuata 0b – I miejsce  Agnieszka Marat 0b – I miejsce
Filip Sobieralski 0b – II miejsce  Małgorzata Gorzejewska 0d – II miejsce
Zuzanna Kaszubowska 0d  - III miejsce  Julia Rompczyk 0d – III miejsce

Klasy I
Oliwia Kuźniak Ib – I miejsce
Malwina Żłobecka Ie – II miejsce
Szymon Mizera Ib – III miejsce  Oliwia Kowalska Ia – III miejsce
Klaudia Owczyńska Ic - wyróżnienie  Natalia Zadurska Ib - wyróżnienie
Sebastian Wawrzków Ib - wyróżnienie  Jagoda Nawrot Id - wyróżnienie
Karolina Pieper Ib – wyróżnienie

Klasy II
Paulina Malinowska IIc – I miejsce  Oktawia Ogrodowska IIa – I miejsce
Kamil Barlikowski IIc – II miejsce  Grzegorz Marat IIb – II miejsce
Julianna Sykuła IIb – III miejsce  Anna Sobieralska IIb – III miejsce
Klaudia Grzybek IIb - wyróżnienie  Lena Kudelska IIc - wyróżnienie
Victoria Klein IIb - wyróżnienie  Aleksandra Lewandowska IIa – wyróżnienie
Mateusz Mazur IIa – wyróżnienie

Klasy III
Adrian Karpowicz IIIa – I miejsce
Marysia Gandor IIIc – II miejsce  Joanna Wiśniewska IIIc – II miejsce
Kacper Zawalski IIIb – III miejsce
Izabela Juszczak IIIa  - wyróżnienie  Tobiasz Nawrot IIIa  - wyróżnienie 
Martyna Resmer IIIb - wyróżnienie  Patrycja Zarzycka IIIa - wyróżnienie
Karolina Kasprzak IIIb - wyróżnienie  Aleksandra Cirocka IIIb - wyróżnienie
Wiktoria Kramp IIIb - wyróżnienie  Martyna Belicka IIIb - wyróżnienie
Oliwia Wodka IIIb  - wyróżnienie 

Gratulujemy !!!


galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs plastyczny
STOP AGRESJI I PRZEMOCY


galeria
...............................................................................................................................................................................

Jesienny konkurs plastyczny grup 0

     
galeria
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy - październik?


ilość wypożyczeń
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 2

0A

11,0kg

0B

252,6kg

0C

229,3kg

0D

225,0kg

IA

287,4kg

IB

206,2kg

IC

375,1kg

ID

511,9kg

IE

816,4kg

IIA

910,3kg

IIB

1187,4kg

IIC

232,9kg

IID

1832,7kg

IIIA

879,6kg

IIIB

1520,9kg

IIIC

1607,0kg

...............................................................................................................................................................................

Medal dla najmłodszych z UKS Cisowa

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Jesienne zawody sportowe klas I

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Jesienne zawody sportowe klas II

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs fotograficzny dla uczniów klas III

Moje wakacje na fotografii

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS III


galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka elektrośmieci

Podziękowanie

Seredecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za aktywny udział

w zbiórce elektrośmieci, która odbyła się w naszej szkole 21 października 2014 roku.

Dzięki Wam zebraliśmy wiele zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Za każdą sztukę sprzętu określonej wagi szkoła otrzyma punkty,

które wymienimy na bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal.


galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka żywności dla bezdomnych zwierząt


W październiku w grupach zerowych odbyła się akcja pomocy zwierzętom ze schroniska CIAPKOWO w Gdyni.

Bardzo dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za przyniesioną karmę dla zwierząt
oraz wykonanie przepięknych i oryginalnych prac plastycznych pt. "Moje ulubione zwierzątko".
Do zbiórki karmy dołączyli się także niektórzy uczniowie z klas I-III. BARDZO DZIĘKUJEMY!
Prace oraz dyplom z podziękowaniem od schroniska zaprezentowaliśmy na parterze w budynku C.

   

galeria
...............................................................................................................................................................................

UKS CISOWA
11.10.2014 wspaniale zaprezentowali się młodzi piłkarze uczęszczający do szkolnego klubu piłki nożnej,
 którzy pod opieką trenera Macieja Cieślika
w ostatnim turnieju ligowym zdobyli pierwsze miejsce!!!
Bardzo się cieszymy z kolejnego sukcesu sportowego!!!

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 1

0A

0,0kg

0B

101,7kg

0C

148,0kg

0D

147,0kg

IA

234,1kg

IB

134,1kg

IC

160,5kg

ID

217,7kg

IE

275,1kg

IIA

682,5kg

IIB

878,6kg

IIC

163,7kg

IID

1267,3kg

IIIA

551,6kg

IIIB

682,2kg

IIIC

795,6kg

...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy - wrzesień?

ilość wypożyczeń
...............................................................................................................................................................................

UKS CISOWA

20.09.2014r najmłodszy zespół UKS Cisowa rozegrał swój drugi turniej ligowy. 
Gospodarzem była GAP Dąbrowa. 
Młodzi piłkarze rozegrali świetne zawody i zaprezentowali się wszystkim pełną emocji grę w piłkę.

W pierwszym meczu pokonali gospodarzy 3:0, następnie przegrali ze zwycięzcą turnieju KP Gdynia 4:0.
W trzecim meczu pewnie pokonali Bałtyk Gdynia 3:0 by w ostatnim meczu minimalnie ulec Orkanowi Rumia 2:1. 
Uzyskane wyniki pozwoliły zająć drugie miejsce w turnieju. 

WIELKIE GRATULACJE!!! 

Powodzenia na kolejnym turnieju.

   

galeria