Dzisiaj jest: Imieniny:

NASZE OSIĄGNIĘCIA
ROK SZKOLNY 2015 / 2016

...............................................................................................................................................................................

Kolejny wielki sukces pływacki uczennicy naszej szkoły


galeria
...............................................................................................................................................................................

Pomorski Konkurs Ekologiczny "Drugie życie śmieci"

Miło nam poinformować, że Klaudia Owczyńska - wychowanka Pani Eli Korcz zdobyła w tym konkursie I miejsce!!!!
Gratulujemy - jesteśmy dumni z Kludii!!!
...............................................................................................................................................................................

Najlepsi czytelnicy w roku szkolnym 2015/2016

podsumowanie
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy - maj?


statystyki
...............................................................................................................................................................................

Wojewódzki Turniej Teatralny "Niebieskie Tarcze"


galeria
dyplom 1
dyplom 2
...............................................................................................................................................................................

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Zawody o Puchar "Pustka i Cisa" edycja III

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja rodzina"

Spośród 266 prac z różnych szkół, które napłynęły na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Psychologia w służbie rodziny"
 jury nagrodziło te prace, które w największym stopniu odzwierciedlały tematykę ujęcia rodziny
oraz cechowały się najwyższym poziomem pomysłowości.
Miło nam poinformować, że:
I miejsce zdobyła Hanna Brzozowska z Ob
a wyróznienie otrzymał Filip Sobieralski z Ie

Bardzo się cieszymy i gratulujemy!!!

   
 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Kangur Matematyczny


galeria
...............................................................................................................................................................................

"Odprowadzam sam"

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury w roku szkolnym 2015/2016

0A

90,3kg

0B

245,0 kg

IA

943,7kg

IB

1792,0kg

IC

2659,4kg

ID

587,0kg

IE

1304,7kg

IF

252,0kg

IIA

922,2kg

IIB

2525,4kg

IIC

1590,2kg

IID

2581,8kg

IIE

2610,3kg

IIIA

1963,4kg

IIIB

3857,1kg

IIIC

578,0kg

  
  IIID
 
  2998,1kg
...............................................................................................................................................................................

Pomorski Konkurs Plastyczny "Opowieści z morskich fal..."

     
galeria
...............................................................................................................................................................................

Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa

  
galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kocham Cię Polsko"

 
  
galeria 1
galeria 2
...............................................................................................................................................................................

Zawody o Puchar "Pustka i Cisa" edycja II

 
galeria
biegi górskie gdynia
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy - kwiecień?


statystyki
..............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III

21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się międzyszkolny konkurs przyrodniczy dla kl. III.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Paulina Malinowska, Stanisław Korycki, Mateusz Wielgos.
         Uczniowie Ci wykazali się wspaniałą wiedzą przyrodniczą
i zajęli doskonałe miejsca.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 27 kwietnia w SP 10.

          I miejsce - Stanisław Korycki kl. III b
         III miejsce - Paulina Malinowska Kl. III c

         Gratulujemy zwycięzcom!


galeria
..............................................................................................................................................................................

Międzynarodowy Festiwal "Gim Show 2016"

 
 
 
galeria
..............................................................................................................................................................................

Wielki Konkurs tabliczki mnożenia o tabliczkę czekolady

23.04.2016 czterej uczniowie z klasy IId, IIe i IIIb reprezentowali naszą szkołę 
w "Wielkim konkursie tabliczki mnożenia o wielką tabliczkę czekolady". 
Zawody te dotyczyły matematyki i sportu. 
Po indywidualnym teście matematycznym uczniowie zespołowo zmierzyli się w zawodach sportowych połączonych z zadaniami matematycznymi. W konkursie brało udział 9 szkół z Gdyni i okolic (Rumia, Reda, Karczemki, Miszewo). 
Nasi uczniowie Oskar Kunz, Filip Warias, Stanisław Korycki i Paweł Portee zajęli zespołowo 2 miejsce, 
natomiast Stasiu Korycki 3 miejsce indywidualnie za test matematyczny klas III. 

Gratulujemy!!!!
 

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Pomorski Konkurs Plastyczny "Opowieści z morskich fal..."

       
       
galeria
...............................................................................................................................................................................

VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Puchar Gdyni - czyli biegam bo lubię

Zmagania uczniów naszej szkoły - chętnych uczestnikow gdyńskich biegów młodzieżowych
można obserwować na stronie www.puchargdyni.pl

Projekt Pucharu Gdyni zakłada współpracę Rad Dzielnic miasta Gdynia w celu propagowania zdrowego stylu życia wśród gdynian.
Poprzez aktywność fizyczną pragnie zintegrować pokolenia oraz najmłodszą społeczność gdyńską,
dać im możliwość spędzenia weekendu na sportowo w atmosferze dobrej zabawy.
Dodatkowo chce zachęcić również mieszkańców Trójmiasta i okolic do bliższego poznania dzielnic Gdyni.


W tym roku prowadzona jest dodatkowa klasyfikacja SZKÓŁ.
Placówka, której uczniowie przybędą najliczniej na biegi w całym cyklu,
otrzyma bon na sprzęt sportowy w wysokości 2 000 zł (dwa tysiące złotych).


Zachęcamy do biegania!!!!

...............................................................................................................................................................................

Zawody o Puchar "Pustka i Cisa" edycja I

Z wielką radością informujemy, że 2 IV 2016 roku

uczeń klasy I b Michał  Brzozowski 

zajął  I  miejsce w zawodach sportowych o ,,Puchar Pustka i Cisa". 

Michał biegł na dystansie 500 m w kategorii chłopców 6-7 lat.

Gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!


galeria
biegi górskie
...............................................................................................................................................................................

XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders

Miło nam poinformować o sukcesie naszej uczennicy Julianny Sykuła z klasy IIIb, która będąc wychowanką placówki MDK
wzięła udział w Mistrzostwach Polski Cheerleaders, podczas których swoje umiejętności zaprezentowało ponad 1000 uczestniczek.
Julianka ciężko pracuje i z zespołem już przygotowuje się do kolejnych zawodów.
Powodzenia!!!


galeria
...............................................................................................................................................................................

Międzynarodowe Zawody Pływania Synchronicznego

Z dumą informujemy, że nasza uczennica Antonina Koszucka z klasy IIId
wzięła udział w Międzynarodowych Zawodach Pływania Synchronicznego Delfinik and Iuventa Cup w Samorin-Ćilistov na Słowacji.
W zawodach wzięło udział ponad 260 ,,wodnych baletnic’’.
Tosia rywalizowała z zawodniczkami w wieku 9-12 lat z pięciu krajów: Słowacji, Czech, Austrii, Węgier i Polski.
Tosia trenuje w Gdyńskim Klubie Sportowym Delfin pod kierunkiem Magdaleny Kalinowskiej.
Gratulujemy!!!
...............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs Ekologiczny - "Pokonaj Smoga"

31 marca 2016 roku w Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni odbył się

finał Gdyńskiego Konkursu Ekologicznego  „Pokonaj Smoga”.

Konkurs był organizowany w ramach projektu „ Czyste powietrze Pomorza” po raz drugi.

Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Gdyni oraz EDF Polska S.A.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas III: Mateusz Mazur i Kamil Barlikowski. 
 

11 kwietnia odbyła się Gala wręczania nagród za wyniki osiągnięte w konkursie.
 

Mateusz Mazur /uczeń klasy III a/ zdobył II miejsce w kategorii uczniów klas III.

Gratulujemy wspaniałego wyniku!

więcej informacji

...............................................................................................................................................................................

Turniej o Puchar Tymbarku - finały wojewódzkie


galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs recytatorski
"Co fruwa i hasa po polach i lasach"

laureaci
...............................................................................................................................................................................

IV Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych Dance Group

Czy wiecie, że uczniowie naszej szkoły uczą się i działają na zajęciach gimnastyczno - tanecznych MDK
i pod okiem swoich trenerów odnoszą coraz większe sukcesy???
Jakub Krzyżkowiak (Bad Boys), Małgorzata Tokarska i Aleksandra Portee (Smyki) i Julianna Sykuła (Płomyczki)
szukajcie ich na zdjęciach!!!
galeria 1
galeria 2
...............................................................................................................................................................................

Mistrzostwa Gdyni w dwa ognie usportowieone klas III

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs przyrodniczy dla klas III

1 kwietnia 2016 roku w naszej szkole kolejny raz odbył się Konkurs Przyrodniczy dla klas III.

Co roku przebiega on pod innym hasłem, a tegoroczne brzmiało:

,,Składniki pogody i kierunki geograficzne”.

Do konkursu zgłosiło się wielu chętnych uczniów, którzy mieli do rozwiązania test

z zakresu wiedzy przyrodniczej, składający się z pytań otwartych i zamkniętych.

Zadania były zróżnicowane pod względem trudności. Dzieci wykazały się wiedzą na wysokim poziomie.

Laureatami konkursu zostali:

 1 miejsce     Paulina Malinowska          klasa III c

 2 miejsce     Mateusz Wielgos               klasa III b

 3 miejsce      Staś Korycki                       klasa III b

Laureaci będą reprezentować naszą szkołę w  Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym,

który odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 10 w Gdyni.

Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie gratulujemy

i życzymy kolejnych sukcesów w odkrywaniu przyrody!

...............................................................................................................................................................................

Konkurs matematyczny o tabliczkę mnożenia

W sobotę 23.04 będziemy uczestniczyli w Wielkim Konkursie tabliczki mnożenia o tabliczkę czekolady, 
który odbędzie się w Zespole Szkol nr 5 w Gdyni Orłowie. 
Naszą szkolę będą reprezentowali Filip Waras z kl. IId, Oskar Kunz z kl. IIe, Staś Korycki  i Paweł Portee  z kl. IIIb. 
Za całą naszą reprezentację trzymamy kciuki.

...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy - marzec?


statystyki
...............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs literacki i plastyczny
z okazji 90 urodzin Gdyni


galeria
wyniki konkursu literackiego
wyniki konkursu plastycznego
Jackob Caruana "Kiedy Ni wylądował w Gdyni"
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców"


galeria
wyniki

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 4

0A

90,3kg

0B

144,6 kg

IA

615,2kg

IB

1193,7kg

IC

2076,0kg

ID

337,5kg

IE

951,2kg

IF

153,1kg

IIA

671,8kg

IIB

1970,4kg

IIC

1092,6kg

IID

1453,9kg

IIE

1927,0kg

IIIA

1324,9kg

IIIB

3043,3kg

IIIC

380,2kg

  
  IIID
 
  2057,0kg
...............................................................................................................................................................................

Jak czytamy?


statystyki
...............................................................................................................................................................................

UKS CISOWA

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR DYREKTORA ZS nr 1 w WEJHEROWIE

ROCZNIK 2006


galeria
...............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii"

Dnia 8 lutego 2016 roku w naszej szkole odbył się rejonowy etap  Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego "Mistrz Ortografii - Junior "
W konkursie biorą udział uczniowie klas III  i tylko 2 najlepszych ze swoich szkół ! 
W tym roku startowało 5 szkół, czyli w dyktandzie brało udział 10 uczniów. 
Naszą szkołę reprezentowały : Oliwia Zychowicz z klasy III B  i osiągnęła 6 wynik 
oraz Weronika Formela z klasy III A, która osiągnęła 8 wynik. 
Niestety nie udało się nam dotrzeć do finału konkursu, ale dyktando było naprawdę trudne. 
Mamy nadzieję, że lepiej powiedzie nam się w Konkursie Wojewódzkim.
                                                                                              Opiekun kółka polonistycznego: A. Solecka - Plata

...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 3

0A

90,3kg

0B

76,2 kg

IA

480,2kg

IB

770,8kg

IC

1617,4kg

ID

158,6kg

IE

838,4kg

IF

113,1kg

IIA

422,9kg

IIB

1633,5kg

IIC

829,9kg

IID

757,7kg

IIE

1722,9kg

IIIA

779,4kg

IIIB

2664,3kg

IIIC

236,3kg

  
  IIID
 
  1556,1kg
...............................................................................................................................................................................

X Wojewódzki Konkurs "Matematyczne Ścieżki po Polsce"


 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Gala Gdyńskiego Sportu 2015

 
galeria
więcej informacji
relacja
...............................................................................................................................................................................

XVI Przegląd Gdyńskich Jasełek


galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs Różańcowy

   
 
galeria
...............................................................................................................................................................................

I Etap Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego kl. III

26 listopada odbył się w szkole I etap III Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego kl. III.
Wzięło w nim udział 8 uczniów: 

Weronika Formela kl. III a
Oliwia Zychowicz kl. III b
Oliwia Koterwas kl. III c
Sandra Tyma kl.III c
Jakub Nowak kl. III c
Maja Wielińska kl. III a
Rafał Modrzejewski kl. III b
Anna Sobieralska kl. III b 

Do kolejnego etapu, który odbędzie się na terenie szkoły 3 marca 2016 roku zostali zakwalifikowani uczniowie, 
którzy zdobyli minimum 95 punktów/ 100 możliwych i są to : 

Weronika Formela 99 p.
Oliwia Zychowicz 98 p.
Oliwia Koterwas 95 p.

Gratuluję zwycięzcom i  dziękuję wszystkim uczestnikom za odwagę i chęć reprezentowania szkoły oraz życzę dalszych sukcesów !!!
Równocześnie przypominam, że zajęcia kółka polonistycznego odbywają się regularnie we wtorki w godzinach 12.50 - 14. 30 
i zapraszam na nie nie tylko zwycięzców minionego etapu konkursu, 
ale również wszystkich, którym miłe są potyczki z zawiłościami naszego języka. 
Przed nami jeszcze wiele konkursów na szczeblu międzyszkolnym i miejskim.

                                                                                                                Opiekunka koła : A. Solecka - Plata

...............................................................................................................................................................................

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego
Danuta Wawiłow i Natalia Usenko
"Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

wyniki
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 2

0A

90,3kg

0B

34,2 kg

IA

395,2kg

IB

491,6kg

IC

915,7kg

ID

34,3kg

IE

496,2kg

IF

64,3kg

IIA

281,1kg

IIB

1076,5kg

IIC

606,1kg

IID

555,8kg

IIE

1047,7kg

IIIA

670,6kg

IIIB

1687,5kg

IIIC

189,9kg

  
  IIID
 
   875,7kg
...............................................................................................................................................................................

Konkurs Rysunkowy "Na górskim szlaku" - etap szkolny

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Pomorski Konkurs Plastyczny "Ptaki polskie" - sukces Anetki

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Kubuś Puchatek i Przyjaciele - szkolny konkurs wiedzy klas II


galeria
...............................................................................................................................................................................

Cisowa Cup turniej rocznika 2006

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Konkurs Plastyczny "Ptaki polskie" - etap szkolny


galeria
...............................................................................................................................................................................

Pełna miska dla schroniska


podziękowanie
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka elektrośmieci

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom

 za aktywny udział w zbiórce elektrośmieci,

 która odbyła się w naszej szkole 23 października 2015 roku.

 Dzięki Wam zebraliśmy wiele zużytego sprzętu

 elektrycznego i elektronicznego.

 Za każdą sztukę sprzętu określonej wagi szkoła otrzyma punkty,

 które wymienimy na bezpłatne pomoce dydaktyczne. 

 

     
...............................................................................................................................................................................

UKS Cisowa


galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury nr 1

0A

6,5kg

0B

0 kg

IA

135,2kg

IB

227,3kg

IC

436,2kg

ID

34,3kg

IE

96,0kg

IF

16,8kg

IIA

141,1kg

IIB

879,8kg

IIC

109,6kg

IID

261,0kg

IIE

711,1kg

IIIA

390,1kg

IIIB

1027,4kg

IIIC

120,9kg

  
  IIID
 
   659,6kg