Dzisiaj jest: Imieniny:

NASZE OSIĄGNIĘCIA
ROK SZKOLNY 2016 / 2017

...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs origami "Ptasi Raj"

    
galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury podsumowanie 2016/2017

0A

227,3kg

0B

177,0kg

0C

880,0kg

IA

402,0kg

IB

1490,0kg

IC

452,8kg

IIA

1235,0kg

IIB

4349,9kg

IIC

5329,5kg

IID

863,0kg

IIE

1296,8kg

IIF

457,6kg

IIIA

766,3kg

IIIB

1737,3kg

IIIC

1762,5kg

IIID

5817,9kg

  
  IIIE
 
  1900,8kg
..............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs ortograficzny "Pani Ortografia do głów naszych trafia"


galeria
..............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny konkurs "Europejczyk na 6"

   
galeria
..............................................................................................................................................................................

Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem dla kl. II


wyniki

W maju odbył się Szkolny Konkurs Czytania ze zrozumieniem dla klas II
Celem konkursu było sprawdzenie  umiejętności cichego czytania ze zrozumieniem 
oraz udzielania odpowiedzi na pytania do przeczytanego tekstu. 
Do konkursu przystąpiło 18 uczniów klas II. 
Maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosiła 40.

Zwycięzcami zostali:

    1 MIEJSCE:  Małgorzata Gorzejewska                    klasa II b       /40 pkt./

                            Maciej Kurpiewski                                klasa II f        /40 pkt./

  2 MIEJSCE:  Zosia Kaszubowska                            klasa II b     /39 pkt./

   3 MIEJSCE:  Lidia Tafelska                                        klasa II c      /37 pkt./

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział,

a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników!!!

..............................................................................................................................................................................

Policyjna foczka uczy zasad bezpieczeństwa


galeria
..............................................................................................................................................................................

Kangur matematyczny
W marcu odbył się konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2017, do którego przystąpiło 16 uczniów z klas drugich i 14 uczniów z klas trzecich.
Osoby te zmierzyły się z bardzo trudnymi zadaniami logicznymi i wypadły znakomicie,
 o czym świadczą wyniki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

wyniki
..............................................................................................................................................................................

Sportowy sukces Hani

 
galeria
..............................................................................................................................................................................

Muzyczny sukces Jagody

 
galeria
..............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Gdyni

Miło nam poinformować, że w konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 10 w Gdyni
uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody za album o Gdyni
III miejsce Magda Sierakowska, wyróżnienie Jagoda Janeczko i Aleksander Rokicki.

Termin Gali Laureatów zostanie podany po uzgodnieniu z Wiceprezydentem miasta.

Serdecznie Gratulejemy!!!!!
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III

Miło nam zakomunikować, że uczeń klasy III b Szymon Mizera 
wziął udział w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym dla klas III " Wody w Polsce "
który odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 w Gdyni i zajął w nim zaszczytne II miejsce!

Ceremonia wręczania nagród miała miejsce 26 kwietnia podczas obchodów Dnia Ziemi w SP nr 10.

Szymonowi gratulujemy odwagi i wiedzy oraz życzymy dalszych sukcesów!


 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolony Konkurs Przyrodniczy dla klas III

20 kwietnia 2017 roku w naszej szkole kolejny raz odbył się Konkurs Przyrodniczy dla klas III.

Co roku przebiega on pod innym hasłem, a tegoroczne brzmiało:

,,Przyroda wokół nas”.

Uczniowie mieli do rozwiązania test z zakresu wiedzy przyrodniczej, składający się z pytań otwartych i zamkniętych.

Zadania były zróżnicowane pod względem trudności. Dzieci wykazały się wiedzą na wysokim poziomie.

Laureatkami konkursu zostały:

    1 miejsce        Jagoda Nawrot         klasa III d

     2 miejsce     Małgorzata Drewa      klasa III c

3 miejsce      Oliwia Kuźniak      klasa III b

Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie gratulujemy!!!
...............................................................................................................................................................................

Gim Show 2017

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Puchar Gdyni 2017 i sukces sportowy Darka

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury 5

0A

157,3kg

0B

166,0kg

0C

675,0kg

IA

351,4kg

IB

1354,4kg

IC

234,8kg

IIA

1141,0kg

IIB

3545,9kg

IIC

4408,5kg

IID

786,0kg

IIE

1088,8kg

IIF

409,6kg

IIIA

674,3kg

IIIB

1518,3kg

IIIC

1253,7kg

IIID

3711,9kg

  
  IIIE
 
  1714,8kg
...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs Recytatorski

...............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs Ekologiczny "Pokonaj Smoga"

7 kwietnia 2017 roku w Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni

odbyła się gala wręczania nagród za wyniki osiągnięte w finale

Gdyńskiego Konkursu Ekologicznego  „Pokonaj smoga”.

Konkurs był organizowany w ramach projektu

 „ Czyste powietrze Pomorza” po raz trzeci.

Do finału zakwalifikowało się 188 uczniów z 27 gdyńskich placówek.

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą dotyczącą efektywności energetycznej,

ochrony powietrza oraz odnawialnych źródeł energii.

W konkursie sukces odnieśli także uczniowie naszej szkoły:

Małgorzata Drewa kl. III c - wyróżnienie

Oskar Kuntz kl. III e - wyróżnienie

w kategorii klas III.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


...............................................................................................................................................................................

Sukcesy sportowe Agnieszki

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Szkolny Konkurs Wielkanocny

 
galeria
wyniki i rozdanie nagród
...............................................................................................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Gdyni oczami jej najmłodszych mieszkańców"

Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli SP Nr 48 w Gdyni: Aleksandrę Łukowicz, Elżbietę Miętus i Agnieszkę Papiewską.

W konkursie wzięło udział 14 szkół podstawowych oraz 2 przedszkola z Gdyni.
Nadesłano aż 163 prace

Miło nam poinformować, że dzieci z naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsce oraz wyróżnienia.

Kategoria klas 0:

wyróżnienie otrzymali Krzysztof Potrykus i Michalina Makosiewicz

Kategoria klas I:

I miejsce Hanna Brzozowska

wyróżnienie otrzymali Jakub Szczepański i Maja Łagoda

Serdecznie gratulujemy!

 
galeria
piszą o wydarzeniu
piszą o wydarzeniu galeria
...............................................................................................................................................................................

Czytelnictwo - podsumowanie pierwszego półrocza


zestawienie
...............................................................................................................................................................................

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

3 marca odbył sie XI wojewódzki konkurs "Matematyczne Ścieżki po Polsce". Był to dla nas szczęśliwy dzień. 
Wspaniale spisała sie cala nasza reprezentacja w składzie:
Stanisław Janeczko kl. 3a, Oskar Kunz kl. 3e i Oliwia Kowalska kl. 3a.
 
Zespołowo zajęliśmy zajęli 2 miejsce
Natomiast Oliwia Kowalska pokonała wszystkich 93 uczestników konkursu i zajęła 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej. 
Stasiu otrzymał wyróżnienie
Gratulujemy!!!!

   

galeria konkurs
 
galeria rozdanie nagród
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury 4

0A

87kg

0B

101,0kg

0C

523,0kg

IA

312kg

IB

943kg

IC

73,0kg

IIA

793,0kg

IIB

2629,5kg

IIC

3404,5kg

IID

504,5kg

IIE

785,3kg

IIF

406,6kg

IIIA

523,3kg

IIIB

1201,2kg

IIIC

999,9kg

IIID

2737,5kg

  
  IIIE
 
  1410,8kg
...............................................................................................................................................................................

Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców

   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii - Junior"

Wyniki rejonowego etapu Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego " Mistrz Ortografii - Junior ".

1. Aleksandra Damps SP nr 18
2. Julianna Paszul SP nr 29
3. Mateusz Żebrowski SP nr 28
4. Paulina Fabijańczuk SP nr 43
5. Julia Bała SP nr 26
6. Aniela Żuławska SP nr 28
        Dawid Stankiewicz SP nr 21
7. Alicja Żurowska SP nr 17
    Marysia Kopeć  SP nr 17
        Tymoteusz Rafalski SP nr 29
8. Dominika Różewska SP nr 42
9. Wiktoria Majorkowska SP nr 43
10. Tymek Pogorzelski SP nr18
11. Martyna Selonke SP nr 21
12. Wiktoria Jankowska SP nr 33
13. Aleksandra Fos SP nr 33
14. Patrycja Kalkowska SP nr 42
15. Jan Radzio SP nr 26


Do kolejnego - finałowego etapu zakwalifikowali się:

Aleksandra Damps, Julianna Paszul, Mateusz Żebrowski.

Laureatom gratulujemy !

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za odwagę i ciężką pracę nad ortografią

oraz życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy.

...............................................................................................................................................................................

Gdyński Bieg Urodzinowy


galeria
...............................................................................................................................................................................

Czytelnictwo - podsumowanie pierwszego półrocza


zestawienie
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury 3

0A

72kg

0B

54,0kg

0C

386,3kg

IA

312kg

IB

825kg

IC

59,3kg

IIA

690,0kg

IIB

1913,7kg

IIC

2800,4kg

IID

333,5kg

IIE

615,3kg

IIF

307,2kg

IIIA

427,3kg

IIIB

1074,1kg

IIIC

741,8kg

IIID

2143,9kg

  
  IIIE
 
  1177,8kg
..............................................................................................................................................................................

Gdyński Konkurs Ortograficzny - etap szkolny

W grudniu wśród uczniów klas III przeprowadzono szkolne eliminacje do Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego - Junior.

Reprezentantami naszej szkoły w kolejnym etapie rejonowym będą uczniowie, którym udało się napisać dyktando bezbłędnie,

a są to : Małgosia Drewa IIIc i Oskar Kunc IIIe.

 
Wyniki pozostałych najlepszych uczestników przedstawiają się następująco :

Krystian Gackowski IIIa, Magda Sierakowska IIIa i Aleksandra Appa IIIc
- popełnili po 1 błędzie

                     Oliwia Kowalska IIIa, Filip Waras IIId i   Paweł Niestatek IIIc                    
- popełnili po 2 błędy

 

 Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

                                                                         opiekun koła polonistycznego A. Solecka - Plata

...............................................................................................................................................................................

Sukcesy Eryka


galeria
...............................................................................................................................................................................

Sukces szkoły w Pucharze Gdynia

 
galeria
...............................................................................................................................................................................

Pełna miska dla schroniska - Ciapkowo

 
Dyplom
szczegóły akcji
...............................................................................................................................................................................

Anioły


galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury 2

0A

72kg

0B

23,5kg

0C

136,3kg

IA

49kg

IB

361kg

IC

55,8kg

IIA

455kg

IIB

1245kg

IIC

1786kg

IID

254,8kg

IIE

234,1kg

IIF

274,2kg

IIIA

342,3kg

IIIB

360,1kg

IIIC

516,2kg

IIID

1737,1kg

  
  IIIE
 
  542kg
...............................................................................................................................................................................

Las pod lupą
   
galeria
...............................................................................................................................................................................

Biegam bo lubię


galeria

galeria
...............................................................................................................................................................................

Zbiórka makulatury 1

0A

0kg

0B

8kg

0C

87,3kg

IA

0kg

IB

118kg

IC

18,8kg

IIA

185kg

IIB

696kg

IIC

707,8kg

IID

146,8kg

IIE

71,9kg

IIF

204,20kg

IIIA

19,3kg

IIIB

253,1kg

IIIC

310,2kg

IIID

912kg

  
  IIIE
 
  138kg
...............................................................................................................................................................................

Puchar Gdyni w Cisowej
Kolejny etap biegowej imprezy dla dzieci i młodzieży odbył się 8 pażdziernika 2016r w naszej dzielnicy.
Organizatorzy odwiedzili naszą szkołę i zachęcali do wzięcia udziału w wyścigach.
Fotorelacja i wyniki zmagań uczniównaszej szkoły poniżej - wystarczy kliknąć na szczegóły.
Gratulujemy wszystkim, którzy mimo deszczu przybyli i wzięli udział!!!!!
Do zobaczenia na kolejnych biegach - zbieramy punkty nie tylko dla siebie ale i dla szkoły.

szczegóły
...............................................................................................................................................................................

Konkurs fotograficzny SKM

FOTOGRAFICZNY SUKCES UCZENNICY KLASY II B
Miło nam poinformować, że uczennica klasy II b
Natalia Musiał
zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym
„MOJE WAKACJE Z PKP SKM".
Konkurs został przeprowadzony przez PKP Szybka Kolej Miejska
w Trójmieście Sp. z o.o. dla klientów w wieku od 5 do 14 lat.

Natalko, gratulujemy!!!


galeria